شهردار بجنورد: تفکیک جنسیتی نکردیم، پارک بانوان را محصور کردیم

ایرنا
شهردار بجنورد با تکذیب مضامین کلیپ پخش شده در فضای مجازی مبنی بر ایجاد حصار در این بوستان و تفکیک جنسیتی برای حضور زنان و مردان گفت: ادعا‌های این کلیپ صحت ندارد.

جواد حمیدی راوری اظهار داشت: این کلیپ این باور را در مخاطب القا می‌کند که دیوار برای جداسازی زنان و مردان در فضای داخلی مجموعه یک بوستان اجرا شده این در حالی است که دیوار در بوستان آفرینش بجنورد در راستای ایجاد حصار برای بوستان بانوان اجرا شده است.

وی اظهار داشت: ایجاد بوستان اختصاصی بانوان که مجموعه‌ای با امکانات متنوع و مختلف برای انجام فعالیت‌های ورزشی، تفریحی، سرگرمی و اجتماعی در حال ساخت است برای تکمیل نیازمند تامین زیرساخت‌هایی است تا بانوان بتوانند در آن با اطمینان خاطر و امنیت حضور پیدا کنند بر این اساس محصور کردن مجموعه در محدوده ایجاد شده اختصاصی و در بخشی از پارک آفرینش انجام پذیرفته است.

شهردار بجنورد گفت: امیدواریم رسانه‌ها که صاحبان اندیشه‌اند و در جایگاه والای خبررسانی قرار دارند دور از انصاف عمل نکنند؛ گاهی برخی شیطنت‌ها مانع جدی در انجام خدمتی بزرگ به جامعه خواهد شد. اگر چه به تمامی شهروندان اطمینان خاطر می‌دهیم شهرداری در اجرای پروژه مصمم است و هم اکنون نیز ایجاد پارک بانوان از سرعت عمل مطلوبی برخوردار است.