سرکرده لباس شخصیها: رسیدن به تمدن اسلامی نیازمند فداکاری کوخ نشین‌ها است

ایلنا
...
حسین الله کرم به ایلنا گفت: انقلاب ما یک انقلاب دائمی است و یک انقلاب دائمی تا رسیدن به تمدن اسلامی مراحلی دارد که در حال گذراندن آن است؛ این مراحل نیازمند فداکاری مردم، طبقه پایین و کوخ نشین‌ها است. کارمندان، کارگران، فرهنگیان، کشاورزان نئوکارگرها، مثل دست فروش‌ها بار این مسائل را به دوش خواهد کشید.
...
وی با بیان اینکه هدف ما فقط حل مشکل دستفروش‌ها و حاشیه‌نشین‌های اطراف شهرهای مختلف کشور نیست، چرا که بدتر از این وضعیت در بیروت و دمشق نیز وجود دارد، گفت: یک کمیته امداد و هلدینگ سلامت و عمرانی منطقه‌ای نیاز است. نباید نگاه کوتاه مدت داشت بلکه باید نگاه بلندمدت را در پارادایم امت و امام امت مد نظر قرار داد.
...
این کنشگر سیاسی اضافه کرد: کاهش نیاز به دلار خارجی یکی از اهداف جریان موجود[دولت انقلابی] است انتقال پول‌هایی که در بیرون هستند به داخل کشور یکی از حرکت‌های دولت‌های ما در آینده نزدیک خواهد بود و دولت انقلابی می‌تواند در سال اول و دوم خود بیشتر از طریق واگذاری بنزین، معیشت مردم را با پرداخت ۲/۵ میلیون تومان به سه دهک پایین مدیریت کند؛ همچنین از طریق واگذاری منابع واگذاریی کالاهای اساسی می‌تواند مردم را تسکین دهد و همچنین می تواند با ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، اگر مردم مشکل دارند حداقل کار داشته باشند.
رئیس شورای هماهنگی حزب الله گفت: اگر دولت انقلابی در داخل داشته باشیم که به خواسته‌های آمریکا نه بگوید و آماده شود که درصد غنی سازی را از ۲۰ به ۶۰ درصد برساند بلافاصله آمریکایی‌ها می‌آیند و به شما امتیاز می‌دهند تا در روی ۲۰ درصد بمانید.

...