آمار جانگداز قربانيان كرونا در ۴۶۰ شهر از ۱۳۱ هزار و ۷۰۰ نفر گذشت

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ـ ۲۴ اکتبر ۲۰۲۰

وزارت بهداشت رژیم: اعمال يك هفته محدوديت شديد در ۴۳ شهرستان بحرانی که بیشترین میزان ابتلا را دارند

دانشگاه علوم پزشکی یزد: بیمارستان‌های یزد پر شده است، ناچار به راه اندازی بیمارستان صحرایی در یزد شده‌ایم

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان: ۱۷۶۲ بستري به جز کاشان و آران و بیدگل، ۳۴۷ نفر در ICU و ۳۹ فوتي در ۲۴ ساعت گذشته

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: از ۷۴۸ آزمایش روز گذشته ۵۷۰ مورد آن مثبت بوده است اما موارد ابتلا خیلی بیشتر است

دانشگاه علوم پزشکی تبریز:بیمارستانها شلوغ و بستری های بالاست. طی ۴۸ ساعت ۱۰۴۳ بیمار شناسایی و ۴۲ نفر فوت شده اند

خامنه اي براي اولين بار در ۸ ماه گذشته در ديدار با جمعي از سركردگان رژيم به كلي گوييهاي بي محتوا پرداخت. وي بدون كمترين اشاره اي به سرمايه هايي كه از ملت ايران به سرقت برده و در بنيادهاي تحت كنترل خودش انباشته توپ را به زمين مردم انداخت و از مردم و خيرين خواست به آسيب ديدگان و بيكار شدگان كمك كنند

جلسه امروز خامنه ای، ستاد ارتجاع در مقابله با قیام مردمی است که از ظلم و ستم آخوندها به ستوه آمده اند. حضور پاسدار باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح، حاتمی وزیر دفاع، پاسدار اشتری سرکرده نیروی انتظامی، علوی وزیر اطلاعات، منتظري دادستان كل، آخوند اعرافي مدير حوزه هاي علميه قم، دژخيم علي ربيعي، عسگری رییس صدا و سیماي رژيم، صالحی وزیر ارشاد و فیروزآبادی دبیر شورای‌عالی فضای مجازی مبين اين حقيقت است

خامنه ای گفت در آمريكا در مقابله با كرونا بدترین مدیریت اعمال شده است و روحانی ویروس ماههای اخیر كرونا را ويروس اروپایی ناميد که سرعت و قدرت انتقال آن ۹ برابر شده است. اما حقیقت این است که وقتي ویروس های عمامه داری مانند خامنه اي و روحانی و رییسی که ۴۰ سال است به جان ملت افتاده اند بدست مردم و مقاومت نابود شوند، ایران زمين و مردمش با همه ظرفیت ها و منابع طبیعی و انسانی و تاریخی و فرهنگی، از پس ويروس و زلزله و سیل و بی آبی بر می آیند و ميهني آباد و آزاد بنا خواهند كرد.

سازمان مجاهدين خلق ايران بعد از ظهر امروز شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ اعلام كرد آمار جانگداز جانباختگان كرونا در ۴۶۰ شهر از ۱۳۱ هزار و ۷۰۰ نفر گذشت. شمار قربانيان در آذربایجان شرقی به ۴۶۵۶ نفر، در آذربایجان غربی به ۳۷۷۳ نفر، در البرز به ۳۶۵۳نفر، در اصفهان به ۷۱۷۲ نفر، در ایلام به ۱۰۸۹ نفر، در بوشهر به ۱۵۶۷ نفر، در تهران به ۳۱۷۵۱ نفر، چهارمحال و بختیاری به ۱۰۱۲ نفر، در خراسان رضوی به ۹۸۹۲ نفر، در سیستان و بلوچستان به ۳۵۷۱ نفر، در فارس به ۳۴۵۱ نفر، در قزوین به ۱۳۲۲ نفر، در کردستان به ۲۳۶۶ نفر، در کرمان به ۲۰۵۰ نفر، در کرمانشاه به ۲۸۳۳ نفر، در کهکیلویه و بویراحمد به ۹۶۴ نفر، در لرستان به ۵۶۷۸ نفر، در همدان به ۳۵۴۵ نفر و در یزد به ۱۹۸۱ نفر رسيده است.
سخنگوی وزارت بهداشت رژیم گفت: بر اساس اعلام کمیته‌های درمان و اجتماعی امنیتی در ۴۳ شهرستان بحرانی که بیشترین مبتلا را دارند، از روز دوشنبه به مدت یک هفته محدودیت‌های شدید اعمال می‌شود و در صورت لزوم در هفته بعد نیز این محدودیت‌ها اعمال خواهد شد. همچنین در جلسه روز پنجشنبه رییس جمهوری با روسای کمیته‌های ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد ازروزدوشنبه ۵ آبان تا پایان آبان،حضورکارکنان دولت ودستگاه‌های اجرایی در تهران تا ۵۰درصدکاهش پیدا کند»(ایسنا ۳ آبان).

در اصفهان، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گفت: «تعداد کل بیماران كرونايي که در استان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند ۱۷۶۲ نفر است که از این تعداد ۳۴۷ نفر در ICU هستند. طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۹ نفر فوت شده اند» (جوان ارگان سپاه پاسداران ۳ مهر).

در فارس، مدیر روابط عمومی دانشگاه پزشکی گفت: «در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۰ هم استانی دیگر به دلیل کرونا جان خود را از دست دادند. هم اکنون ۱۲۰۶ بیمار بستری هستند، از این تعداد، ۱۶۶ نفر در ICUهستند» (ایسنا ۳ آبان).

در كرمانشاه، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد کرونا گفت: «روز گذشته از ۷۴۸ آزمایش تشخیص کرونا ۵۷۰ مورد آن مثبت بوده البته موارد ابتلا خیلی بیشتر است .هم‌اکنون ۷۶۸ بیمار بستری هستند، ۳۳ نفر حال بسیار وخیم دارند و به دستگاه تنفس مصنوعی وصل و ۱۳۱ نفر هم در ICU ها بستری هستند» (خبرگزاری سپاه پاسداران ۳ آبان).

در آذربایجان شرقی، معاون دانشگاه علوم پزشکی گفت: «روزانه ۵۰۰ مبتلاي جديد شناسايي ميشود. بیمارستان ها شلوغ و تعداد بستری ها بالاست. طی ۴۸ ساعت گذشته هزار و۴۳بیمار جدید شناسایی و ۴۲نفر فوت شده اند» (خبرگزاری سپاه پاسداران ۳ آبان).

در آذربایجان غربی بر اساس اعلام ستاد کرونا، « طی ۲۴ ساعت گذشته با بستری شدن ۲۳۱ نفر كل بستريهاي به ۱۰۳۴ نفر و در ICU به ۲۳۶ نفر افزایش یافت که ۷۸ تن از تنفس مصنوعی استفاده می‌کنند» (خبرگزاری سپاه پاسداران ۳ آبان).

در یزد، معاون دانشگاه علوم پزشکی گفت: «يزد در حال حاضر به نسبت جمعیت، بیشترین میزان بروز بیماری کرونا را در سطح کشور دارد.کادر درمان خسته و بسیار تحت فشار هستند و در طول شش ماه گذشته بیش از ۵۷۰ نفر از آنها به این بیماری مبتلا شده‌اند. ظرفیت بیمارستان‌ها پر شده است و ناچار به راه اندازی بیمارستان صحرایی شده‌ایم» (خبرگزاری حکومتی مهر ۲ آبان).
خامنه اي امروز براي اولين بار در ۸ ماه گذشته در ديدار حضوري با آخوند روحاني و جمعي از سركردگان رژيم آخوندي تحت عنوان «ستاد ملي مقابله با كرونا» شركت و به كلي گوييهاي بي محتوا مانند ضرورت«اتخاذ تصمیمهای قاطع حاکمیتی»، «اقناع افکار عمومی» و «همکاری همه دستگاهها و همچنین همکاری مردم» پرداخت. وي بدون كمترين اشاره اي به سرمايه هايي كه از ملت ايران به سرقت برده و در بنيادهاي تحت كنترل خودش انباشته توپ را به زمين مردم انداخت و بر« لزوم تصویب جرائم سختگیرانه برای افرادی که مرتکب تخلفات بزرگ از ضوابط بهداشتی می‌شوند» تاكيد كرد و گفت «خیّرین و مردم نیز باید وارد میدان شوند» تا به كساني كه بيكار ميشوند يا شرايط زندگي شان سخت تر شده است كمك كنند.

جلسه امروز خامنه ای در حقيقت ستاد ارتجاع در مقابله با قیام مردم خشمگینی است که از ظلم و ستم آخوندها به ستوه آمده اند. حضور افرادي مانند پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح، امیر حاتمی وزیر دفاع، پاسدار حسین اشتری سرکرده نیروی انتظامی، علوی وزیر اطلاعات، محمد جعفر منتظري دادستان كل كشور، آخوند عليرضا اعرافي مدير حوزه هاي علميه قم، دژخيم علي ربيعي، علی عسگری رییس صدا و سیماي رژيم، عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد و ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای‌عالی فضای مجازی كه وظيفه اي جز سرکوب و اختناق ندارند مبين اين حقيقت است.
طرفه اينكه خامنه ای گفت در مقابله با كرونا «در برخی کشورها مانند آمریکا بدترین مدیریت اعمال شده است» و روحانی گفت: «ویروس ماههای اخیر ویروس جهش یافته اروپایی است که سرعت و قدرت انتقال آن ۹ برابر شده است». اما حقیقت این است که وقتي ویروس های عمامه داری مانند خامنه اي و روحانی و رییسی که ۴۰ سال است به جان ملت ایران افتاده اند بدست مردم و مقاومت ايران نابود شوند، ایران زمين و مردمش با همه ظرفیت ها و منابع طبیعی و انسانی و تاریخی و فرهنگی، از پس ويروس و زلزله و سیل و بی آبی و ویروس بیماری بر می آیند و ميهني آباد و آزاد بنا خواهند كرد.