آقازاده هاشمی: صحبتهایم در خصوص بنیاد تعاون سپاه تحریف شد

(تیتر از جنگ خبر)
تسنیم
رئیس شورای شهر تهران با بیان "بنده به‌هیچ‌وجه نگفته‌ام که در ستاد نیروهای مسلح تخلف صورت گرفته است"، گفت: متأسفانه صحبتهایم در فضای مجازی و برخی رسانه‌‌ها تحریف شده است.

محسن هاشمی رفسنجانی در حاشیه برگزاری هفتاد و چهارمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به مصاحبه اخیرش در خصوص تصرف صورت‌گرفته در شهرداری سابق توسط قائم‌مقام قالیباف، اظهار کرد: متأسفانه بعضاً در فضای مجازی صحبت‌ها تحریف و حرف‌های دیگری مطرح می‌شود.

وی تصریح کرد: در سؤالی که مطرح شده بود بنده جوابی در پاسخ به آن سؤال دادم که متأسفانه در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها به‌گونه دیگری آن را بیان کرده بودند که باعث سوءتفاهم شده بود که انگار بنده عنوان کرده بودم که در ستاد نیروهای مسلح تخلف صورت گرفته است.

رئیس شورای شهر تهران گفت: بنده اعلام کرده‌ام که در شهرداری سابق توافقی با بنیاد تعاون (سپاه پاسداران) شده بود و الآن شهرداری مدعی است طلب دارد که بنده اعلام کردم بهتر است هرچه زودتر بنیاد تعاون بدهی‌های خود را بپردازد تا ما بتوانیم پروژه‌های عمرانی را به‌اتمام برسانیم و هرچه سریعتر طلب‌ها بازپرداخت شود.

هاشمی رفسنجانی در پاسخ به این پرسش که "چمران رئیس سابق شورای شهر تهران اعلام کرده است که اطلاعی از دستگیری قائم‌مقام قالیباف ندارد و نظر شما چیست؟"، گفت: در این زمینه بهتر است از وی سؤال شود!
...