رئیس فراکسیون اصولگرایان در مجلس: نفت خوراک، زندگی، دارو و درمان ملت است

(تیتر از جنگ خبر)
خانه ملت
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، با اشاره به تهدید نفتی روحانی، گفت: ایران می‌تواند مانع صادرات نفتی سایر کشورها در حوزه خلیج فارس شود و این برگ برنده در اختیار ما است.

حمیدرضا حاجی بابایی با یادآوری اظهارات رئیس‌جمهور در واکنش به درخواست آمریکایی‌ها از عربستان برای افزایش تولید و صادرات نفت و محدودیت جمهوری اسلامی ایران، گفت: نفت خوراک، زندگی، دارو و درمان ملت است و با زندگی، خوراک و معیشت مردم نمی‌شود دیکتاتور مآبانه رفتار کرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ترامپ باید پاسخگوی رفتار و اظهارات خود باشد، از همین رو روحانی به خوبی از ملت ایران دفاع کرد و در دیدارهای خود در سفر به اروپا موضع گرفت.

وی افزود: جمهوری توانایی بالایی دارد تا تحریم را به همه بچشاند و تحریم‌هایی که علیه ملت ایران اعمال می‌کند را به خود آنها برگرداند.

حاجی بابایی تاکید کرد: برگ برنده در دست جمهوری اسلامی است. ایران ابزار استفاده از این برگ برنده هم دارد لذا طرف‌های مقابل به ویژه آمریکا و عربستان باید به این توانایی ملت و نظام جمهوری اسلامی ایمان بیاورند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، گفت: جمهوری اسلامی ایران در حوزه خلیج فارس از قدرت بالایی برخوردار است لذا امکان محدود کردن ایران در حوزه صادرات نفتی وجود ندارد.