تجمع غارت‌شدگان پدیده شاندیز مشهد مقابل مجلس


به گزارش آژانس ایران خبر، بامداد روز یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ جمعی از غارت‌شدگان پدیده شاندیز مشهد و تهران در مقابل مجلس گرد آمدند. این غارت‌شدگان که اکثرا بانوان و آقایان سالخورده بودند به قدری پشت درب مجلس در گرمای امروز تهران فریاد زده بودند که صداهایشان گرفته بود. طبعا در ماه رمضان از خوردن قطره ای آب هم محروم هستند.
غارت‌شدگان پدیده به منظور اعتراض علیه غارت دارایی و سرمایه زندگیشان توسط این موسسه غارتگر جلوی مجلس جمع شده بودند ولی جر مامورانی که اجازه نمیدادند کسی فیلم و عکس بگیرد کسی هیچ مسولی به آنها توجه نمیکرد.
اغلب به وسیله فالهای صوتی که در موبایلهای مخفی شده مال غارت شدگان اطلاع رسانی شده است.

شعار های مالباختگان:
یا حجت ابن الحسن ریشه ظلم رو بکن

پدیده رو بفروشین پول ما رو پس بدین
حتی اگر بمیرم پولمو پس میگیرم

یکی از غارت‌شدگان پدیده صحبتهای کوتاهی به منظور اعتراض علیه غارت دارایی و سرمایه زندگی شان توسط این موسسه غارتگر وابسته ایراد نمود که بخشهایی از آن در پی می‌آید.
وی خطاب به نماینده مشهد گفت: استانی که تو نماینده آن هستی کانون فساد شده اما میگویی اگر ما بیاییم بین مردم برای ما تعهد ایجاد میشه تو نماینده مردم نیستی بی غیرتی هستی تو با پول رفتی تو خانه ملت اونجا خوابگاه تو هست
جمعی که اینجا جمع شدند به مزدورانی که از طرف هیات مدیره هستند واز طرف پشت پرده پدیده هستن اونهایی که سهام مردم را به قیمت صد تومان فروختند هم دولت حمایت میکنه اینها بدونن که این ملت آگاهند از پشت پرده پدیده زهی خیال باطل ما چهارساله که اسیر خیابان هستیم. این غارت‌شده پدیده ادامه داد: از مجلس، تا قوه قضاییه، تا بیت رهبری، تا دیوان عدالت، تانهاد ریاست جمهوری، تا وزارت دارایی چهار ساله داد میزنیم، کسی به داد ما نمیرسه، کسی صدای ما را نمیشنوه، آهای نماینده مشهد، چقدر تمنا کردیم که حرف این مردمو گوش کنید!….