اعتراض های هفتگی مردم مقابل استانداری کرمانشاه برای بی تدبیر ساماندهی مسکن مهر


سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۸ مه ۲۰۱۸


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: هفته ای 2 بار مقابل درب استانداری کرمانشاه شاهد تجمع مردم معترض برای رفع مشکلات مسکن مهر می شویم.
به گزارش فارس، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه از اعتراض های هفتگی مردم در مقابل درب استانداری کرمانشاه نسبت به عدم تکمیل، بی تدبیری و بی سامانی مسکن مهر در استان خبر داد.
مهرداد سالاری در جلسه شورای مسکن استان که ظهر امروز با حضور جمعی از مسوولان در سالن جلسات استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: مشکلات مساکن مهر که ساخت و ساز آن تاکنون خاتمه نیافته سبب اعتراض های هفتگی مردم مقابل استانداری کرمانشاه شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: هر مقدار که فرآیند و عملکرد این پروژه را جمع بندی کنیم، اما عدم تکمیل آن مورد بحث قرار می گیرد، چراکه در ساختمان های نیمه کاری سرمایه مردم جمع شده و متضرر شدند.
این مسوول متذکر شد: هفته ای 2 بار مقابل درب استانداری کرمانشاه شاهد تجمع مردم معترض برای رفع مشکلات مسکن مهر می شویم، لذا باید سرمایه مردم به کالای قابل استفاده تبدیل و تکمیل این پروه تعیین تکلیف شود.
وی با اشاره به اینکه زلزله اخیر سرپل ذهاب در 29 آبان سال 96 در پرونده مسکن مهر استان تاکنون حواشی بسیاری ایجاد کرده است، گفت: این معضل گریبان گیر دولت شده و مردم معتقدند دولت کاری برای این پروژه انجام نداده ما و نیز این اعتقاد را داریم، چراکه حل کردن آن به آسانی صورت نمی گیرد.
این مسوول بااشاره به برخی مشکلات ریز و درشت پروژه مسکن مهر در کشور و استان کرمانشاه، گفت: در صورت عدم نتیجه گیری از بررسی پرونده این پروژه کوتاه نخواهیم آمد.