آتش‌سوزی و انفجار زاغه مهمات در تیپ ۲۹۲ دزفول

(تیتر از جنگ خبر)
ایسنا، ۱۶ اسفند
سرپرست فرمانداری دزفول، امیر عیسی‌زاده‌ ‌گفت: حدود ساعت ۲۱:۱۵ وقوع حریق در زاغه مهمات تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول منجر به انفجار شد که خوشبختانه هم‌اکنون تحت کنترل قرار دارد و هیچ‌گونه صدمات و تلفات جانی در پی نداشته است.

وی افزود: نیروهای آتش‌نشانی برای اطفا و مهار حریق به محل حادثه اعزام شده‌اند و مشغول انجام عملیات مهار هستند اما بابت این آتش‌سوزی نگرانی وجود ندارد.

سرپرست فرمانداری دزفول خاطرنشان کرد: با توجه به نگرانی‌های ما از حوادث احتمالی پس از وقوع این انفجار، از مردم خواسته شد که به محل حادثه نروند.

او تصریح کرد: شنیده شدن صداهای کوچکی پس از وقوع انفجار اولیه طبیعی است اما اکنون هیچ نگرانی وجود ندارد. ترافیک ایجاد شده در اتوبان دزفول- اندیمشک به دلیل تجمع خانوارهای ساکن در منازل سازمانی این یگان نظامی بود که در حال حاضر برطرف شده و تردد روان است.

در همین حال، کیامرث حاجی زاده، مدیرکل مدیریت بحران خوزستان اظهار کرد: آتش‌سوزی تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول هنوز مهار نشده است و هم‌اکنون کلیه نیروهای امدادی و آتش‌نشانی در محل حادثه حضور دارند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر کلیه‌های نیروهای امدادی و خدماتی و آتش‌نشانی در محل حادثه مشغول عملیات مهار و اطفا هستند. خوشبختانه بر اساس گزارش‌های رسیده این حادثه تاکنون هیچ‌گونه تلفات و صدمات جانی در پی نداشته است.

بر اساس اعلام فرماندار دزفول، کلیه منازل در این یگان نظامی تخلیه شده‌اند.