جریده نویس بیت خامنه ای: بحرین برای ماست / مردم بحرین خود را قطعه جداشده از ایران می‌دانند

انتخاب
حسین شریعتمداری در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در مسجد جامع دماوند اظهار کرد: انقلاب اسلامی دقیقاً از نقطه‌ای آغاز شد که اسلام ناب محمدی (ص) بر کرسی حاکمیت نشست.
...
مدیرمسؤول روزنامه کیهان با بیان اینکه همه منطقه روزی حیاط خلوت آمریکا بود، افزود: امروز منطقه در اختیار ایران است؛ مقام معظم رهبری فرمودند «آمریکا به دنبال این بود که مقاومت را از بین ببرد، اما نتوانست و ما خواستیم که مقاومت را حفظ کنیم و توانستیم»؛ امروز سعودی‌ها بعد از سه سال هیچ کاری را نتوانسته‌اند در یمن انجام دهند.

شریعتمداری با بیان اینکه لبنان محل درگیری گروه‌های متفاوت بود، اظهار داشت: امام راحل ملت‌ها را به امت تبدیل کردند و امثال سیدحسن نصرالله به تدریج قومیت‌ها را به ملت تبدیل می‌کنند.

وی افزود: یک بار نوشتیم بحرین برای ماست که سر و صداهای زیادی کردند و مفتی‌های آل‌سعود که حرف مفت زیادی می‌زنند، گفته بودند که قتل ما واجب است؛ بحرین برای ایران است و مردم بحرین خود را قطعه جداشده از ایران می‌دانند؛ اینکه چندین سال با همه توان درگیر هستند و نتوانستند خروش را خاموش کنند، به همین علت است.

مدیرمسؤول روزنامه کیهان گفت: ما پیام داریم، اما دشمنان تقلب می‌کنند و دروغ می‌گویند؛ امروز هویت‌ها درگیر است و میدان‌های درگیری تغییر می‌کند. مسأله هسته‌ای بهانه است؛ چراکه آمریکا اصرار دارد نفوذ ما را در منطقه کم کند و در این خصوص، کینه‌توزی‌ها روز‌به‌روز بیشتر شده است.


...