رانندگان تاکسی بی‌سیم قزوین مقابل شهرداری تجمع کردند

ایلنا
راننده‌های تاکسی بی‌سیم شهرداری قزوین در مخالفت با «راه‌اندازی تاکسی اینترنتی در شهر قزوین» عصر روز گذشته مقابل ساختمان شهرداری تجمع کردند.

این در شرایطی است که طرح تاکسی بی‌سیم شهرداری قزوین از اواخر مهرماه سال جاری به منظور رقابت با تاکسیرانی‌های اینترنتی راه‌اندازی شده و کاهش قیمت ۱۰ تا ۲۰ درصدی هزینه جابه‌جایی، سهولت دسترسی و امنیت مسافران از اهداف راه‌اندازی آن عنوان شده بود.

روابط عمومی شهرداری قزوین درباره تهدید تاکسی‌های اینترنتی برای فعالیت رانندگان تاکسی بی‌سیم، با اشاره به گفته‌های ماه گذشته عبدالعلی دربندی‌زاده (مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین) در انتقاد از فعالیت‌های این شرکت‌ها تاکید کرد که شهرداری قزوین از شرکت‌های تاکسیرانی اینترنتی شکایت کرده است.

ماه گذشته هم گزارش شد که ده‌ها تاکسی زرد و نارنجی رنگ بی‌سیم در مقابل ساختمان استانداری در اعتراض به فعالیت‌های تاکسی‌های اینترنتی تجمع کردند.

معترضان تاکید کرده بودند که راه‌اندازی تاکسی اینترنتی در قزوین، باعث کسادی کار آنان و بیکاری ده‌ها نفر در قزوین می‌شود.آ نها از مسئولان استانداری خواستند تا جلوی اجرای این طرح را در قزوین بگیرند.