تجمع کارگران شهرداری منطقه 2 آبادان دراعتراض به عدم پرداخت 5 ماه حقوق/ کارگران: شرمنده فرزندان خود در آستانه بازگشایی مدارس هستیم


یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰ دسامبر ۲۰۱۷

روز یکشنبه 19 شهریور، کارگران شهرداری منطقه 2 آبادان دراعتراض به عدم پرداخت 5 ماه حقوق مقابل ساختمان منطقه آزاد اروند،تجمع کردند.
به گزارش فارس، کارگران معترض گفتند: زیر نظر شرکت بهکار شیوا پیمانکار سازمان منطقه آزاد اروند در بخش های خدمات شهری و پسماند منطقه 2 شهرداری آبادان مشغول کار هستند و مدت پنج ماه است که حقوق دریافت نکردند.
یکی از کارگران در این باره گفت:پرداخت نشدن دستمزد ناچیز آن هم در روزهای گرم و دمای بالای 50 درجه و شرجی هوا دور از انصاف است.
وی اظهارکرد: با توجه به نزدیک شدن بازگشایی مدارس، توان فرستادن فرزندان خود به مدرسه را نداریم .
مدیر عامل شرکت بهکار شیوا نیز در این باره گفت:شرکت طبق قرارداد خود با سازمان منطقه آزاد اروند حقوق کارگران را تا فروردین گذشته پرداخت کرده و حق بیمه آنها نیز تا مرداد پرداخت شده است.
ایوب یعقوب زاده افزود:متاسفانه سازمان منطقه آزاد اروند در پرداخت حقوق کارگران همکاری مناسبی ندارد و این عامل باعث شده تا حقوق آنها به تعویق افتد.
وی اظهارکرد:سازمان منطقه آزاد اروند خواستار تعدیل نیرو و کاهش ساعت اضافه کاری کارگران است که با توجه به حجم بالای کار این کارگران کاهش اضافه کاری آنها دور از انصاف است.