مرگ در کمین مسافران و خودروهای جاده یاسوج به اصفهان/پیچ های خطرناکی که در بی تدبیری مدیران حمل و نقل استان با جان مردم بازی می کنند

دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۴ سپتامبر ۲۰۱۷

یکی از شهروند خبرنگاران صبح زاگرس با ارسال تصاویری از نبود علائم و خط کشی در جاده یاسوج به اصفهان خبر داد و گفت: برخی از مناطق این جاده مواصلاتی به تازگی افتتاح شده اما از هر گونه خط کشی و علائم هشدار دهنده برخوردار نیستند.
به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، یکی از شهروند خبرنگاران صبح زاگرس با ارسال تصاویری از نبود علائم و خط کشی در جاده یاسوج به اصفهان خبر داد و گفت: برخی از مناطق این جاده مواصلاتی به تازگی افتتاح شده اما از هر گونه خط کشی و علائم هشدار دهنده بر خوردار نیستند.
به نظر می رسد اداره کل حمل و نقل و راهداری که متولی ساماندهی جاده های ارتباطی کهگیلویه و بویراحمد است وظیفه خود را در قبال ایمن سازی جاده ها به درستی انجام نمی دهد. به طوری که برخی از جاده های ارتباطی استان مانند جاده یاسوج به اصفهان تابلو های راهنمایی و حفاظ کنار جاده نیز محروم است.
 
این جاده مواصلاتی یکی از جاده های مهم استان کهگیلویه و بویراحمد که سالهاست به علت غیر استاندارد بودن روزانه تصادفات مرگباری در آن رخ می دهد.
 
معلوم نیست چه کسی باید پاسخگوی خون این همه مردم بی گناه است که سالانه در این جاده جان خود را از دست می دهند؟