تجمع مربیان جامانده از تبصره 10 قانون استخدام پیش دبستانی ها مقابل استانداری گلستان

تجمع مربیان جامانده از تبصره 10 قانون استخدام پیش دبستانی ها مقابل استانداری گلستان
دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۴ سپتامبر ۲۰۱۷

صبح روز دوشنبه 13 شهریور، جمعی از مربیان پیش دبستانی بنمایندگی مربیان پیش دبستانی شهرهای استان گلستان دراعتراض به بلاتکلیفی استخدامی مقابل استانداری تجمع کردند.
به گزارش کلاس بیست، این تجمع اعتراضی که فراخوانش چند روز پیش داده شده بود،صبح امروزبا شرکت حدود 30 تن از مربیان به نمایندگی از مربیان پیش دبستانی سراسر استان مقابل استانداری برگزارشد.
تجمع کنندگان خواستار روشن شدن تکلیف استخدامی خود شدند .
یکی از مربیان پیش دبستانی معترض گفت: قبل از ماه رمضان که برای چندمین بار صدای اعتراض خود را به مسئولان رساندیم، مدیرکل قول دادن که 1200 نفر ما را استخدام کنند اما می بینیم با وجود اینکه طبق قانون و امضای رئیس جمهور باید این مهم انجام میشد اما صورت نپذیرفت.
یکی دیگر از تجمع کنندگان گفت: ما مربیان جامانده از ماده 10 هستیم که اغلب بیش از 10 سال سابقه کار در پیش دبستانی داریم و آموزش دیده هستیم .
وی افزود: دیگر چه شرطی برای استخدام ما می خواهند؟ تا تکلیفمان روشن نشود به اعتراض خود ادامه میدهیم.
این مربی با بیان اینکه استان های دیگر چنین مشکلی ندارند، خراسان رضوی، مازندران و سمنان هم مربیان خود را استخد ام کرده اند،افزود: چطور قانون برای آنها صریح بود اما برای ما ابهام دارد.
وی افزود: با استخدام سرباز معلمان، بکارگیری مدیر و معاون بعنوان معلم و استفاده از نیروهای خرید خدماتی ازورود ما بعنوان معلم در آموزش و پرورش جلوگیری شده است.