جاده گهرباران توسط اهالی منطقه مسدود شد

جاده گهرباران توسط اهالی منطقه مسدود شد
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹ آوریل ۲۰۱۷
بعد از ظهر امروز 30 فروردین، در اعتراض به حادثه شب گذشته(29فروردین) و مرگ 2 موتورسوار در جاده مرگبار گهرباران شهرستان میاندورود، مردم و جوانان ناراضی از وضعیت محور گهرباران، در حاشیه جاده نزدیکی روستای طبقده تجمع و نیز اقدام به مسدود این جاده کردند و خواستار رسیدگی مسؤولان به مرگ هم‌طنانمان در این جاده شده‎اند.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، شب گذشته در اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت با یکدیگر در عبور روستای دلمرز جاده گهرباران میاندورود، دو راکب موتورسیکلت در دم جان‌باختند.
به‌دنبال این حادثه مردم و جوانان ناراضی از وضعیت محور گهرباران، در حاشیه جاده گهرباران نزدیکی روستای طبقده تجمع کردند و خواستار رسیدگی مسؤولان به وضعیت این جاده شده‎اند.
جوانان و مردم ناراضی بخش گهرباران بعد از ظهر امروز ساعاتی محور گهرباران حد فاصله روستای طبقده را مسدود کردند و با بازگشایی مجدد جمعی از جوانان و مردم ناراضی روستای دلمرد در حاشیه این محور تجمع و خواستار رسیدگی هرچه زودتر نسبت به تعریض و ایمن‌سازی این محور مرگبار شدند.
قابل یاد آوری است که،پیگیری قانونی مردم در سال‎های گذشته هیچ نتیجه‎ای نداشته است و با وجود مرگ تعداد زیادی از هم‌وطنانمان، اهالی منطقه برای چندمین مرتبه اقدام به مسدود کردن جاده مرگبار گهرباران کردند.