انتقاد نماینده مجلس از افشای فساد نهادهای حکومتی: وزیر اطلاعات پاسخ دهد چگونه برخی اخبار که تنها در اختیار نهادهای دولتی است در اختیار سایت‌ها و کانال‌های ضدانقلاب قرار می‌گیرد؟

(تیتر از جنگ خبر)
خبرگزاری فارس
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: وزیر اطلاعات پاسخ دهد چگونه برخی اخباری که تنها در اختیار نهادهای دولتی است، در کم‌ترین زمان در اختیار سایت‌ها و کانال‌های ضدانقلاب قرار می‌گیرد و چه کسانی در این امر دخیلند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: سئوال من از وزیر اطلاعات این است که اخباری که مشخص است تنها در اختیار نهادها و دستگاه‌های دولتی است چگونه در کمتر از یک ساعت بعضاً در اختیار سایت‌ها و کانال‌های ضدانقلاب همچون آمدنیوز قرار می‌گیرد.

وی افزود: باید مشخص شود که این اطلاعات از کجا درز می‌کند و چه کسانی در این امر دخیل هستند. آیا وزارت اطلاعات در این‌باره اقدامی را صورت داده است، در این باره گزارش دهد.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس ادامه داد: وزارت اطلاعات آیا این افراد را شناسایی و با آنها برخورد کرده و اگر این کار را انجام داده چگونه این اطلاعات هنوز اخبار محرمانه به فوریت در اختیار این سایت قرار می‌گیرد؟ که بعد از انتشار در این سایت، رسانه‌های داخلی ما در جریان آن قرار می‌گیرند.

حاجی‌دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: سایت ضد انقلاب آمدنیوز به دنبال اختلاف‌افکنی در کشور است و در حالی که در قبال بخشی از دولت هیچ موضعی نداشته و سکوت اختیار می‌کند، بخش دیگری از جامعه را که عموماً افکار انقلابی دارند مورد هدف قرار می‌دهد، به مقدسات ما اهانت می‌کند و به مسئولین عالی‌رتبه کشور ما مرتباً حمله می‌کند.

انتهای پیام/