رئیس شورای مرکزی "جمنا": اگر مردم در زمان تحریم علیه نظام شورش نکردند بخاطر ساده زیستی رهبر بود

خبرگزاری فارس
رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: اگر جامعه ما در شرایط سخت تحریم و به قول غربی‌ها تحریم‌های فلج‌کننده علیه نظام شورش نکرد، به دلیل این بود که مردم حضرت امام و رهبر معظم انقلاب را دیده بودند که چگونه زندگی می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسن رحیمیان رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صبح امروز در نخستین همایش و کارگاه کمیته‌ها و کانون‌های قشری تخصصی این جبهه که در مسجد بقیه‌الله برگزار شد، .... بابیان اینکه هنوز در اتاق کار رهبر انقلاب همان موکت ساده چندین سال قبل وجود دارد و سران کشورهای مختلف نیز در همان‌جا به ملاقات می‌آیند، گفت: وقتی مردم می‌بینند که دشمنان لندن نشین به ساده‌زیستی رهبری اعتراف می‌کنند و اذعان دارند که هر 4 فرزند رهبر انقلاب طلبه و مستأجر هستند، همه مستأجرهای جامعه این مسئله برایشان قابل‌تحمل می‌شود اما اگر فکر کنند فرزند رهبرشان کاخ‌نشین است برای آن‌ها قابل‌تحمل نخواهد بود.

وی در پایان بابیان اینکه من گواهی می‌دهم حاج احمد آقای خمینی کاملاً ساده‌زیست بود و هیچ‌چیز از بیت‌المال برای خود برداشت نکرد، گفت: ما زمانی پیروز هستیم که همه کارها و اقداماتمان برای خدا باشد.

انتهای پیام/