تجمع اعتراضی نسبت به اخراج کارکنان بیمارستان شهر کتالم رامسر

تجمع اعتراضی نسبت به اخراج کارکنان بیمارستان شهر کتالم رامسر
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ -۱۳ مارس ۲۰۱۷

ظهر روز چهارشنبه 25اسفند، جمعی از کارکنان بیمارستان واهالی شهرکتالم رامسردراعتراض به اخراج 50نفر ازکارکنان وکادر درمانی دست به تجمع دراین بیمارستان زدند.
مسؤولان ارشد شهرستانی در بیمارستان کتالم حضور نیافته‌اند. مردم و کارکنان بیمارستان نیز از خروج دکتر صلواتی معاون اداری مالی دانشگاه آزاد جلوگیری می‌کنند و درب ورودی بیمارستان قفل شده است تا به گفته خودشان تکلیف این تصمیمات و کارکنان این مجموعه روشن شود.
به گزارش بلاغ به نقل از رامسرنوین، در آستانه شب عید و فرا رسیدن ایام تعطیلات نوروزی، در شهرستانی گردشگری همچون رامسر حوالی ظهر روزگذشته دانشگاه آزاد تنکابن اقدام به اخراج 50نفرازکارکنان و کادر درمانی بیمارستان شهر کتالم در شهرستان رامسر کرده است.
این تصمیم عملا به تعطیلی بیمارستان شهر کتالم خواهد انجامید.
دکتر صلواتی معاون اداری مالی دانشگاه آزاد تنکابن که مسؤولیت اعلام این خبر را به پرسنل بیمارستان کتالم داشته است در جمع مردم و کارکنان بیمارستان کتالم، اظهار کرد:زیان‌دهی بیمارستان کتالم در سال حدو 2 میلیارد تومان است و همین امر باعث تعدیل نیرو شد.
صلواتی تصریح کرد: ما یک مجموعه‌ای در بیمارستان کتالم داریم که پرداخت حقوقشان در حد توانمان نیست.
وی اعلام کرد: در حال حاضر تعدیل نیرو قرارداد معین با کارکنان بیمارستان کتالم است.
صلواتی یادآور شد: تمام نیروهایی که در بیمارستان می‌مانند، پرسنل قدیمی در رشته خودشان هستند.
در این بین شهروندی خطاب به دکتر صلواتی گفت: شما حتی درحال اخراج نیروهای قدیمی نیزهستید.
دکتر صلواتی پاسخ داد: ما نیازسنجی کردیم.
مجدداً یک شهروند دیگر اظهار کرد: بیمارستان کتالم نیاز لازم مردم منطقه کتالم و ساداتشهر است، نیاز دانشگاه آزاد تنکابن در برهه‌ای به داشتن بیمارستان بود و برای همین بیمارستان کتالم به اسم بیمارستان ثبت شد و الان دیگر نیازی به بیمارستان کتالم ندارد و برای همین در فکر تعدیل نیرو است.