نیروی انتظامی: در چهارشنبه سوری ۱۳۸۲ مرد و ۴۸ زن را دستگیر کردیم

(تیتر از جنگ خبر)
خبرگزاری فارس:
رئیس پلیس پیشگیری ناجا به بیان آمار مصدومان و دستگیرشدگان شب چهارشنبه آخر سال پرداخت و گفت: متاسفانه 2 نفر جان باختند، 18 نفر از پرسنل ناجا و آتش‌نشانی بستری شده‌‌اند و 1382 مرد و 48 زن دستگیر شده‌اند.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا در نشست خبری خود با اصحاب رسانه به آخرین آمار مصدومین و دستگیری‌ها در چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و اظهار داشت: متاسفانه در چهارشنبه آخر سال، دو نفر فوت کردند که یکی در تهران و دیگری در اصفهان بوده است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تعداد مصدومان بستری را 185 مورد در کل کشور اعلام کرد و بیان داشت: 1093 نفر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

وی دستگیر شدگان چهارشنبه‌سوری را 1382 مرد اعلام کرد و گفت: 923 نفر از آنها به مراجع قضایی معرفی شده و بقیه با اخذ تعهد، آزاد شده‌اند.

سردار شرفی تعداد دستگیر شدگان زن را 48 نفر اعلام و بیان داشت: 12 نفر به محاکم قضایی معرفی شده و بقیه با اخذ تعهد آزاد شدند.

این مقام ارشد پلیس، آمار دستگیری‌های زنان و مردان در شب چهارشنبه‌سوری را نسبت به سال گذشته ارزیابی کرد و گفت: در معرفی به دستگاه قضایی، تعداد زنان 42 درصد کاهش و مردان 21 درصد کاهش داشته و در زمینه اخذ تعهد، تعداد دستگیر شدگان زن 46 درصد کاهش و مردان 22 درصد کاهش یافته است.

سردار شرفی در خصوص آخرین آمار مصدومان پرسنل ناجا و آتش‌نشانان و نیروهای اورژانس گفت: 18 نفر مصدوم و بستری هستند و 46 نفر به صورت سرپایی مداوا شده‌اند.

انتهای پیام/