تجمع خانوادگی کارگران کارخانه بلبرینگ سازی تبریز مقابل استانداری درنهمین روزاعتصاب

تجمع خانوادگی کارگران کارخانه بلبرینگ سازی تبریز مقابل استانداری درنهمین روزاعتصاب
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ -۱۳ مارس ۲۰۱۷


صبح امروز24اسفند، کارگران کارخانه بلبرینگ سازی تبریز به همراه خانواده هایشان در اعتراض به عدم پرداخت سه ماه حقوق،عیدی ومطالبات دیگرشان مقابل استانداری آذربایجان شرقی تجمع کردند.
به گزارش ایلنا، کارگران کارخانه بلبرینگ سازی از روز16اسفند ماه دست از کارکشیده وهمه روزه در محوطه کارخانه اجتماع اعتراضی برپا می کنند.
این کارگران روز18اسفندماه درسومین روزاعتصابشان برای رساندن صدای اعتراضشان تجمع خودرا از محل کارخانه به مقابل ساختمان اداره کل کار انتقال دادند وروز22اسفندماه درهفتمین روزاعتصابشان صبح مقابل فرمانداری تبریزتجمع کردند وظهرهمانروز تجمعشان را به جلوی استانداری آذربایجان شرقی کشاندند.
فرماندار تبریز با اشاره به تداوم اعتصاب کارگران کارخانه بلبرینگ سازی از پرداخت نیمی از مطالبات کارگران این واحد تولیدی خبرداد.
رحیم شهرتی فر روز سه شنبه افزود،بر اساس تعهد گرفته شده قرار است بقیه مطالبات کارگران پس از تعطیلات عید پرداخت شود.
به گزارش امروزایلنا درهمین رابطه،در ادامه اعترضات نه روز گذشته کارگران بلبرینگ سازی تبریز در محدوده کارخانه ، ساعاتی قبل کارگران تصمیم گرفتنند به همراه خانواده هایشان برای رساندن صدای اعتراضشان اجتماع خودرا از محل کارخانه به مقابل ساختمان استانداری آذربایجان شرقی انتقال دهند.
کارگران می گویند تا این لحظه از نتیجه اعتراضمان در مقابل استانداری نتیجه ای نگرفته ایم اما نمایندگان ما همچنان با مسئولین این نهاد دولتی در حال مذاکره هستند.